Diagnostinė įranga

Ortovet klinikoje laukiame Jūsų gyvūnų augintinių su visa būtiniausia, modernia diagnostine įranga. Nepriekaištinga diagnostika ir aiškios diagnozės suformulavimas klientui yra vienas iš pirmųjų Ortovet klinikos prioritetų, todėl gyvūnų ligų diagnozavimui pasitelkiame tik geriausią rinkoje diagnostinę įrangą.

Diagnozuojant ortopedinius/trauminius pakitimus tokius kaip sąnariniai pakitimai ar kaulų lūžiai mums į pagalbą žengia naujas, pilnai skaitmeninis veterinarinis rentgenas Mindray Vetix P8. Šiuo metu Lietuvos veterinarijos rinkoje yra vos keli tokie aparatai, vieną iš jų rasite pas mus. Nepriekaištinga rentgeno nuotraukų kokybė ir ilgametė patirtis vaizdinėje diagnostikoje leidžia mums pamatyti ir įvertinti net ir menkiausius skeleto bei sąnarinius pakitimus. Po diagnostikos esame pilnai pasiruošę suteikti chirurginį ir ar konservatyvų gydymą medikamentais priklausomai nuo diagnozės.

Diagnozuojant susirgimus susijusius su vidaus organų funkcijos sutrikimais mūsų nepamainomas pagalbininkas, naujas rinkoje biocheminis kraujo analizatorius FUJI Dri – Chem NX600. Analizatorius dirba naudodamas sausąją chemiją, todėl yra nepriekaištingai tikslus. Šio biocheminio analizatoriaus pagalba galime sužinoti labai daug informacijos susijusios su gyvūno vidaus organų būkle – kepenų, inkstų, kasos funkcijos pakitimus. Taip pat analizatorius matuoja šunų CRB ( C-reaktyvinis baltymas) bei kačių kačių SAA ( Serumo amiloidas A) parametrus net ir menkiausiems uždegiminiams procesams aptikti.

Reikalingi progesterono hormoniniai tyrimai? Ne bėda, klinikoje taip pat turime hormonų analizatorių FUJI Dri – Chem Immuno AU10V. Šio sausa chemija veikiančio, ypatingai tikslaus analizatoriaus pagalba taip pat atliekame skydliaukės TH4 bei antinksčių kortizolio cCOR tyrimus.

Šiltėjant orams daugėja pacientų sergančių babezioze (erkių pernešama liga), kuri naikina raudonuosius kraujo kūnelius mūsų mylimų keturkojų kraujotakoje. O galbūt įtariate, kad Jūsų gyvūnas augintinis galimai apsinuodijo hemolitiniais nuodais? Bet kokius kraujo krešumo pakitimus klinikoje nustatysime su Micropint QV3 – Plus kraujo krešumo analizatoriumi.

Kraujo hematologinius (bendro kraujo vaizdo) tyrimus atliekame su penkių diferencialų IDEXX LaserCyte analizatoriumi. Šis gamintojas kalba pats už save. Tikslumas ir preciziškumas, toks yra šio gamintojo parašas. Šio analizatoriaus pagalba gauname nepriekaištingus hematologinius atsakymus.