Apie veterinarijos kliniką

Vilijampolėje, visai netoli nuo miesto centro bei Šilainių, Linkuvos gatvėje duris atvėrė nauja veterinarijos klinika „Ortovet“. Klinika specializuojasi traumatologijos-ortopedijos bei odontologijos srityse, tačiau joje bus suteikiamos ir visos kitos įprastos veterinarinės paslaugos, tokios kaip minkštųjų audinių chirurgija, diagnostiniai tyrimai (kraujo tyrimai, echoskopija) bei kitos, įvairios procedūros. 

Klinikoje veikia du apžiūros kabinetai, laboratorija bei dvi operacinės. Čia įrengta nauja ir moderni įranga – skaitmeninis rentgenas, echoskopas, laboratorinė įranga – morfologinis, biocheminis, imunologinis bei kraujo krešumą ir spaudimą nustatantys kraujo analizatoriai, taip pat profesionali anesteziologinė ir odontologinė įranga. Pasak „Ortovet“ klinikos vadovo Jogailos Šlekio, noras atidaryti specializuotą veterinarijos kliniką ortopedijos srityje brendo jau seniai dėl to, kad šios srities specialistų Lietuvoje yra mažai, o pacientų, kuriems reikalinga kokybiška bei kvalifikuota paslauga, atsiranda pakankamai daug.

Pasirūpinsime jūsų augintiniu kaip tikru šeimos nariu!

Vertybėmis pagrįsta

Padėti suteikti gyvūnams ilgesnį gyvenimą bei sveikesnę ir laimingesnę gyvenimo kokybę yra mūsų prioritetas.

Ortovet klinikoje suteikiame įvairiapusę pagalbą jūsų mažiesiems augintiniams.

Vienas iš šios klinikos tikslų yra edukuoti šeimininkus įvairiose smulkiųjų gyvūnų priežiūros srityse, nuo mitybos plano sudarymo ir laikymosi iki pooperacinės priežiūros. Tikime, kad tik tokiu būdu, kartu, galime pasiekti bendrų ir ilgalaikių rezultatų.

Mūsų komanda​

Veterinarijos gydytojas Jogaila Šlekys

2014 m. baigiau Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto Veterinarinės Medicinos studijas ir įgijau magistro laipsnį. 

Jau studijų metu supratau, kad mane domina ortopedija/traumatologija ir viskas kas susiję su gyvūnų atraminiu/motoriniu aparatu. Po akademijos baigimo dirbau bendrosios praktikos veterinaru Lietuvoje iki 2016 m. Vėliau parsikėliau dirbti bei stažuotis į Švediją.

„Nuo 2016 iki 2020 metų dirbau bei stažavausi Švedijoje, žinomame „Evidensia“ veterinarijos klinikų tinkle, kuris teikia paslaugas dvidešimtyje Europos bei Skandinavijos šalių. Esu labai dėkingas gyvenimui, kad turėjau tokią galimybę dirbti kartu ir mokytis iš savo srities Europinio lygio profesionalų. Dalyvavimas įvairiuose mokymuose traumatologijos srityje suteikė galimybę dar labiau praplėsti turimas žinias apie šiuolaikinius gydymo metodus, technikas bei naujausias tendencijas. Svarbu paminėti ir aukštus gydymo standartus, kurie Skandinavijoje yra gana griežtai protokoluojami, kas suteikia galimybę diagnozuoti tiksliau bei gydyti efektyviau. „Ortovet“ klinikos esminis konceptas yra suteikti aukščiausios kokybės paslaugas nuo augintinio savininko pasitikimo iki efektyvaus problemos sprendimo.“ 

2023 su kolega įkūrėme specializuotą veterinarijos kliniką ORTOVET.

Veterinarijos gydytoja Greta Braškė

Tapti veterinarijos gydytoja bei padėti mūsų mažiesiems draugams svajojau dar mokykloje, todėl gamtos mokslai visada buvo vienas iš mano prioritetų. 

2015 m. įstojau į Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetą, veterinarinės medicinos magistro studijas. Jau nuo pirmo kurso pradėjau savanorišką praktiką veterinarijos klinikoje, tam kad susipažinčiau su šia profesija ir išmokčiau jos subtilybių. Praktikos metu teko susidurti su įvairiais įdomiais atvejais, kurie vertė tobulėti ir siekti daugiau žinių. 

Studijų metu dalyvavau ne viename Lietuvos ir Europos kongrese bei seminare, vėliau pradėjau stažuotis siauresnėse srityse, tokiose kaip odontologija, minkštųjų audinių chirurgija. Taip pat, domiuosi vaizdinės diagnostikos tyrimais, o savo žinias gilinu praktiniuose mokymuose. Manau, kad šioje profesijoje svarbu koja kojon žengti su mokslo naujovėmis lygiai taip pat, kaip ir atsidavimas bei meilė gyvūnams.

„Profesionali komanda yra neabejotinas privalumas, tačiau pagarba vienas kitam, taip pat ir augintinių šeimininkams, yra ne ką mažiau svarbu, – įsitikinusi „Ortovet“ veterinarijos gydytoja Greta Braškė. – Žmogus gali būti labai geras specialistas, tačiau nemokėjimas bendrauti, prastos būdo savybės visada kiš koją darniam kolektyvo darbui, todėl savo komandą stengiamės burti žvelgdami visapusiškai. Kol kas esame nedidelė klinika, tačiau su dideliu noru ir potencialu augti“.